Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Про головне в Ніжині станом на 21 квітня

Ситуація у нашій громаді спокійно. Дякуємо за це Богу та нашим захисникам, які вже 57 днів захищають нашу землю від ворогів.

Інфраструктура, комунальні установи та медичні заклади працюють у штатному режимі. У нашій громаді проходить місячник благоустрою. Тому сьогодні у Чистий Четверг о 10:00 проводимо весняне прибирання міста. Запрошуємо небайдужих ніжинців разом з працівниками комунальних установ вийти на вулиці міста та разом прибрати його. З чистими думками та у чистому місті зустрічатимемо Великдень та Перемогу!

Громади Ніжинського району допомагають селам, які понад місяць були в окупації, в тому числі працівники відділів, управлінь та комунальних підприємств міста.

Опалювальний сезон у місті закінчився, але лікарня, пологовий будинок та будинок-інтернат залишаються з теплом до 25 квітня.

Управління соціального захисту продовжує реєструвати внутрішньо переміщених осіб та надавати їм гуманітарну допомогу. На сьогодні у Ніжинській громаді зареєстровано 1369 осіб. Відтепер статус внутрішньо переміщених осіб та відповідні виплати можна оформити через Дію. Також у 3 гімназії є можливість підібрати собі необхідний одяг та взуття серед речей, які були зібрані волонтерами та небайдужими ніжинцями. Нагадаємо, з метою забезпечення своєчасного взяття на облік людей, які перемістилися з території, де ведуться активні бойові дії, фахівці Управління соціального захисту населення прийом внутрішньо переміщених осіб здійснюють щоденно.

На полицях магазинів з’явилась достатня кількість продуктів харчування. У зв’язку з цим ціни на більшість із них знизились.

Сьогодні розквітне традиційне «Дерево єднання» у сквері Лисянського. Воно розквітало до Великодня у складні часи пандемії, розквітне і сьогодні у часи війни.

Працюємо для громади! Віримо у нашу Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦

Міський голова Олександр Кодола

Джерело: uezd.com.ua
2022-04-21 09:56:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин