Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Про дивовижну «земну» жінку: Олена Печорна анонсувала вихід нової книги

Про дивовижну «земну» жінку: Олена Печорна анонсувала вихід нової книги

Письменниця Олена Печорна анонсувала вихід нової книги.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Власне, Олена Печорна планувала поділитися радісною новиною кілька тижнів тому, потім вирішила зробити це пізніше. Воно б так і сталося, однак сьогодні зранку (мені хочеться вірити, що то був голос серця) хтось тихенько і довірливо прошепотів: «Час, вже пора».

Все насправді просто. Всі земні люди носять у собі темінь і світло, проте комусь вдається любов'ю наповнити все своє життя.

І саме про таку дивовижну «земну» жінку та її просто-таки неймовірну долю ви дізнаєтеся зовсім скоро. Коли? Обіцяю, що розповім. У свій час. А поки дозвольте разом з вами порадіти, що рукопис цієї історії вже Є», – написала письменниця.

Авторка зазначила, що більш жіночної за своєю суттю книги в неї ще не було.

Нагадаємо, Олена Печорна народилася 23 лютого 1982 року в невеличкому селі Левковичі Чернігівського району. Згодом сім'я переїхала до селища М.-Коцюбинське, де живе й до сьогодні.

Перший твір Олени Печорної — бестселер «Грішниця» — завоював премію Олеся Гончара та премію ім. М.Коцюбинського. Наступний її роман «Кола на воді» також мав величезний успіх у читачів. За рейтингом журналу «Фокус» авторка увійшла до Топ-20 найуспішніших українських письменників 2012.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.04.2021