Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Призначити перевибори міської ради: мер Прилук звернулася до парламенту

Призначити перевибори міської ради: мер Прилук звернулася до парламенту

Міський голова Ольга Попенко підготувала звернення до Верховної Ради України – з проханням призначити позачергові вибори депутатів Прилуцької мерії.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

За її інформацією, сьогодні, 28 травня, міська влада знову спробувала зібрати депутатів, щоб провести пленарне засідання дев’ятої сесії. Через відсутність кворуму сесія не відбулася.

До зали засідань укотре не прибули 17 депутатів від опозиції: 5 – з фракції партії «Рідним Дім», 4 – від «Слуги Народу», 3 – від ОПЗЖ, 2 – «Європейської партії України», 2 – «Сили і Честі», 1 – «Нашого Краю».

Міський голова Ольга Попенко зазначила, що опозиціонери вкотре не приходять на засідання сесії, ставлячи власні чи політичні інтереси вище інтересів усієї громади. За її твердженням, депутати місцевої ради повинні працювати не лише на округах і сесіях, але і в постійних депутатських комісіях, але чомусь про свої обіцянки працювати на благо міста забувають.

Тому підготувала звернення до Верховної Ради України щодо призначення позачергових виборів депутатів Прилуцької міської ради.

Фото – прес-служба міської ради Прилук.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
28.05.2021