Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

Приютили і віддали назад: як у Ніжині зрадили тварину…


Днями спільнота Допомога тваринам міста Ніжина виклала в мережі Фейсбук сумний пост:  жінка привела до них дорослу собаку зі словами «колись ми у вас брали цуценя і ви сказали, що як не підійде, то віддайте назад, не викидайте. Так от, нам вона більше не підходить».

“Для нас це катастрофа…,– пишуть у спільноті. –  Не передати словами, в якому ми стані. Ми ж прості люди, в нас в будинку повно тварин, іноді руки опускаються… ця подія не те що вибила з колії… не знаємо, що робити з собачкою, яка раптом перестала підходити… людина змогла так вчинити, чи добре, що не викинула?..

Єдина надія, що комусь сподобається ця дівчинка і її заберуть. Вона звичайна безпородна, середнього розміру, віддамо стерилізованою. Будь ласка, зробіть репост, спитайте друзів і близьких, чи не шукають вони собачку, якщо ви давно думали взяти собі песика – це саме час! Так ви допоможете іншим тваринам, які опинились в біді, а взяти їх ми не можемо.

0682377005

Ми й раніше всім казали, що нікуди брати ще тварин, але брали. Тепер вже точно нікуди, доведеться пройти повз наступного разу, коли якійсь тваринці і справді знадобиться допомога…


собака, зрада

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com