Україна і світ

Пріянка Чопра вбрала сукню зі звабливим декольте: фото

Пріянка Чопра вбрала сукню зі звабливим декольте: фото

Акторка Пріянка Чопра – завжди бажаний гість на світських заходах. Все тому, що красуня полюбляє вражати фотографів ефектними та розкішними образами, про які згодом говорить весь світ. Винятком не стала і її поява на Тижні моди в Нью-Йорка.

Подивитись на стильні новинки 37-річна Пріянка Чопра прийшла у чорній сукні від бренду Oscar de la Renta, яка мала довжину міді. На талії вбрання було прозорим та декорованим золотими ланцюжками. Пікантності вигляду розкішної акторки додавала зона декольте: сукня мала відвертий виріз, відтак всі учасники модного показу могли побачити пишний бюст Пріянки Чопри. 

Свій ефектний образ голлівудська красуня доповнила невеличкою сумочкою та туфлями-човниками на підборах. 

Відомо, що у такому вбранні Пріянка Чопра відвідала презентацію весняно-літньої колекції 2020 року від бренду Oscar de la Renta. Тому вибір сукні акторки був досить символічним. В коментарях ЗМІ Пріянка неодноразово наголошувала, що одяг цієї марки часто опиняється в її гардеробі, відтак зірка не упустила можливості публічно підтримати своїх улюблених дизайнерів. 

Окрім Пріянки Чопри, на заході можна було побачити й інших зіркових гостей, зокрема, Анну Вінтур, Нікі Хілтон, Люсі Хейл. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело Телеканал новини «24»
11.09.2019