Місто і регіон

Прихильникам «русскаго міра» не вдасться загальмувати інплементацію закону про деокупацію Донбасу

Про це заявив народний депутат України Олександр Кодола, коментуючи порядок денний наступної пленарної сесії Верховної Ради.

«Наступний парламентський тиждень ми почнемо з подолання постанови, яка не дозволяє спікеру підписати закон про деокупацію», — представник фракції «НАРОДНИЙ ФРОНТ» Олександр Кодола в коментарі одному з видань Чернігівщини.

Прихильникам «русскаго міра» не вдасться загальмувати інплементацію закону про деокупацію Донбасу

Він пояснив, що у  п’ятницю 19 січня, коли вже закривалась сесія, було зареєстровано постанову за підписом депутатів “Опоблоку”, яка зупинила — це так використали Регламент — підписання спікером Парламенту проголосованого напередодні законопроекту про деокупацію.

«Наступний пленарний тиждень ми в першу чергу розпочнемо того, що провалимо постанову “Опоблоку”, представники якого хочуть стримати законопроект, яким Росія визначається як країна-агресор”, — підкреслив депутат.

За словами Олександра Кодоли, ця ситуація викликана тим, що існує норма Регламенту, коли народні депутати можуть зареєструвати постанову про скасування голосування за законопроект. І поки Верховна Рада не розгляне цю постанову, спікер парламенту не може підписати закон і надіслати його на підпис Президенту. Відповідно, початок дії закону відтягується.

Прес-служба Чернігівської обласної організації  Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»

Джерело: Уездные новости
31.01.2018