Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Привітання з Масляною у прозі

Масляна у 2021 році проходить з 8 березня до 14 березня включно. Свято відзначали ще за часів Київської Русі, але він так полюбився українцям, що перекочував і в православну віру.

Привітання з Масляною у прозі

Масляна передує Великому посту. Оскільки святом проводжають зиму і зустрічають весну, в народі прийнято з початком Масляної вітати всіх з настанням весняної пори.

Це особливий день – під час Масляної заведено їсти дуже багато смачних млинців, які часто прикрашають фруктами чи медом.

У цей день потрібно вітати всіх надзвичайними млинцями та приємними словами. Факти ICTV зібрали оригінальні привітання з Масляною у СМС та прозі.

Привітання з Масляною

Вітаємо всіх вас зі святом урочистості сонця і весни, з днем ​​Масляної! Нехай промені весняного сонця обігріють Вас і принесуть здоров’я, радість, позитивний настрій і впевненість в своїх силах! Бажаємо галасливих веселощів, справжніх друзів поруч, процвітання і добробуту.

*****

Настає Великий піст, так нехай же веселощів Масляної запам’ятаються до наступних святок, а смачні святкові страви стануть завершенням різдвяних і новорічних застіль. З Масницею всіх!

*****

Вітаю з Масляною. Бажаю, щоб жоден млинець в житті не був комом, щоб зима завершила своє святкування і пустила в серце квітучу і ніжну весну. Бажаю жити, катаючись сиром в маслі, бажаю добрих друзів і справжнього щастя.

*****

Вітаю з Масницею! Нехай доля завжди намаслює і береже тебе. Нехай твоє життя буде яскравим і солодким, як мед, любов – гарячою, як свіжоспечений млинець, а матеріальний добробут – жирним, як домашня сметанка.

*****

Вітаю Вас з Масляною! Нехай минула зима забере з собою все, що могло змусити плакати та переживати, а весна буйним цвітом і теплим вітром принесе у Ваші будні світло, добро та удачу!

*****

Масляна — світле свято, сила якого здатна творити чудеса! Нехай в цей день всі печалі, усі негаразди назавжди підуть з вашого будинку, бажаю, щоб ваше життя було таким же теплим, таким же солодким, як сьогоднішні млинці!

*****

Вітаю з приходом весни, з Масляною! Нехай млинці з запалі з жару розтоплять останні зимові крижинки та подарують чудовий настрій! Нехай весняні дні принесуть нам радість, мир, добробут, душевне тепло і любов людських сердець. Зі святом!

Раніше Факти ICTV також писали про рецепти млинців на Масляну 2021 року.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-09 08:02:08