Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Привітання Начальника КП “ВУКГ” Володимира Шпака зі святом комунальника

Шановні колеги, працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення! Від себе особисто та від всього дружнього колективу КП “ВУКГ”, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ваша праця нелегка, але надзвичайно потрібна людям. Вдень і вночі, без вихідних, завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди, мешканці Ніжина стабільно забезпечуються водою та теплом, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, проводиться ремонт житла, благоустрій та озеленення вулиць і скверів, а на вулицях Ніжина прибирається сміття та забезпечуються комфортні умови пересування містом.

Бажаю усім працівникам комунальних служб Ніжина та їхнім родинам міцного здоров’я, гарного весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і мирного майбутнього. Зичу фінансової стабільності, єдності в досягненні мети, мудрості, витримки керівникам та згуртованості колективам!

З повагою, начальник КП «ВУКГ» Володимир Шпак

Unenizh.org.ua
2021-03-21 09:44:03