Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Привітання начальника КП “ВУКГ” Володимира Шпака з 8 Березня

Шановні жінки! Дорогі наші матері, дружини, доньки, сестри!

Свято 8 березня неймовірно вдало збігається з початком прекрасної пори року — весною. Незважаючи на сніг та морози, у цей час вся природа починає прокидатись від сну та оживати, а саме жіночим покликанням є дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси. І якщо краса порятує світ, то це буде ваша краса.

Своєю мудрістю ви оминаєте гострі кути, терплячістю – зберігаєте мир вдома і на роботі, любов’ю до людей і до праці – будуєте майбутнє. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Від себе особисто та від колективу КП “ВУКГ”, сердечно вітаю вас із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Бажаю, щоб кожен ваш день був сонячним і радісним, а довкола панували любов і гармонія! Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Зичу вам, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань! Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут! Бажаю вам, тільки чистого і справжнього кохання, вірності, завжди бути щасливими і ніколи не сумувати!

З любов’ю та повагою, начальник КП «ВУКГ» Володимир Шпак.

Unenizh.org.ua
2021-03-08 09:10:04