Україна і світ

“ПриватБанк” надає дуже вигідну розстрочку на акційні моделі iPhone

До 10 березня включно всі моделі iPhone в офіційних магазинах-реселлерах продаються на спеціальних умовах. Акційна розстрочка від “Приватбанку” діє в п’яти найбільших мережах –  iOn, “Алло”, “Комфі”, “Цитрус” і “Фокстрот”.

Подібні умови розстрочки при покупці iPhone з’явилися вперше – 12 щомісячних виплат по 1917 грн, і новенький iPhone 11 з 64 Гб вбудованої пам’яті належить вам.

Крім досконалості дизайну, нова лінійка iPhone 11 може похвалитися подвійною камерою, яка забезпечує неймовірну виразність кожного вашого кадру. А високоякісний акумулятор дає можливість виконувати всі ваші завдання протягом дня без підзарядки. Наприклад, якщо ви хочете зняти максимально якісне відео, саме iPhone знімає плавні деталізовані відео 4К з частотою 60 кадрів в секунду, на яких навіть динамічні сцени будуть чіткими та реалістичними. У вашому розпорядженні великий вибір фільтрів і функцій, які допоможуть зняти ідеальний ролик.

Для шанувальників техніки Apple така весняна акція з розстрочкою – це довгоочікуваний подарунок від офіційних реселлерів. Заходьте в ваш улюблений магазин і вибирайте свій наступний iPhone вже сьогодні!

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close