Україна і світ

Притула та “Антитіла”: Батурин відсвяткував 350 років з часу заснування гетьманської резиденції

У Батурині напередодні святкували не лише День прапора та День Незалежності, а й 350 років із часу заснування гетьманської резиденції. Тієї самої, яка також має неабияке значення в історії становлення нашої незалежності.

Тисячі сердець батуринців та гостей міста об’єднав державний гімн. Тут не стали зраджувати українським традиціям і як годиться кожну велику справу почали із його виконання. А привід – видався визначний.

Грандіозний концерт влаштували на території палацу гетьмана Кирила Розумовського. 10 років тому, після шестирічної реставрації, двері єдиного гетьманського палацу на теренах України відчинились для відвідувачів.

Притула та "Антитіла": Батурин відсвяткував 350 років з часу заснування гетьманської резиденції

Щороку сюди приїздять тисячі туристів. Палац став прикладом повернення із забуття не лише споруди, а й цілої епохи, є переконливим аналогом відродження історії нашої держави.

Цим концерт ми хочемо популяризувати Батурин, щоб більше про нього дізналися. Дізналися його історію, адже це історія нашої держави. Батурин має свою нетлінну 350-річну історію. Він багатий унікальними історичними пам’ятками і ми хочемо, щоб про це знав кожен українець,
– заявила співробітник Національного заповідника Гетьманська столиця Оксана Ломко

Зі сцени до пізньої ночі для городян запалювали Христина Соловій, гурти “ОT VINTA” та “Антитіла”. А ведучим був відомий шоумен Сергій Притула.

Притула та "Антитіла": Батурин відсвяткував 350 років з часу заснування гетьманської резиденції

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
24.08.2019