Україна і світ

Припиніть знецінювати себе, – Ірена Карпа звернулася до жінок

Припиніть знецінювати себе, – Ірена Карпа звернулася до жінок

Співачка та письменниця Ірена Карпа, яка у жовтні 2018 року втретє вийшла заміж за нащадка роду легендарного письменника Віктора Гюго – Людовика-Кирила Требюше, закликала жінок цінувати себе та не перейматися стосовно порад інших людей про особисте життя.

Про це Карпа написала на своїй сторінці в Instagram. На опублікованій світлині Ірена позує зі своїм чоловіком у французькому кафе.

У підписі письменниця звернулася до жінок та порекомендувала їм не перейматися. Вона додала, що варто “обривати контакти з тими, хто вас знецінює”.

Орфографія та пунктуація автора збережені.

Замість писати вам щось тонке і романтичне, я вам, баби, так скажу: головне то не паритися. Віком не паритися, родичами-уродичами з їхнім “ото їй вже тридцять год, а все одна й одна, видно судьба така”, чи там всякими “ой тримайся чоловіка, ну і шо шо трохи випиває, з ким не буває, ну і шо деколи вдарити може – теж не без причин от ж, правильно?” і тим більше “а і хто тебе отаку з чужими дітьми візьме, та ще й двома?..” Обривайтеся контакти з тими, хто вас знецінює. І головне – припиніть знецінювати себе самі. Підсилюючи каторгу голосом уявної внутрішньої мами (сусідки, вчительки, успєшноі чи навпаки лучшої подруженьки). Fuck them all, дівки!
– заявила Карпа.

Разом з цим, Ірена додала, що найголовніше – це самій (автор звернувся до жінок) розуміти, якого ви хочете партнера.

“Виходити заміж треба стільки, скільки не набридне. Поки не з`явиться такий мужик, який ваш. І пофіг на матеріальні блага, зв’язки чи інші “втрати”, про які шиплять ваші внутрішні страхи. Все можливо. Головне – самій собі розуміти, якого хочете партнера”, – підсумувала вона.

View this post on Instagram

Замість писати вам щось тонке і романтичне, я вам, баби, так скажу: головне то не паритися. Віком не паритися, родичами-уродичами з їхнім «ото їй вже тридцять год, а все одна й одна, видно судьба така» чи там всякими «ой тримайся чоловіка, ну і шо шо трохи випиває, з ким не буває, ну і шо деколи вдарити може – теж не без причин от ж, правильно?» і тим більше «та і хто тебе отаку з чужими дітьми візьме, та ще й двома?..» Обривайтеся контакти з тими, хто вас знецінює. І головне – припиніть знецінювати себе самі. Підсилюючи каторгу голосом уявної внутрішньої мами (сусідки, вчительки, успєшноі чи навпаки лучшої подруженьки). Fuck them all, дівки! Виходити заміж треба ствльки, скільки не набридне. Поки не з`явиться такий мужик, який ваш. І пофіг на матеріальні блага, зв’язку чи внші «втрати», про які шиплять ваші внутрішні страхи. Все можливо. Головне – самій собі розуміти, якого хочете партнера. Героїня #добріновинизаральськогоморя Рита прожила в пеклі зі знеціненням і приниженням так, що мало хто з такого вигрібав не на помийці. Але одного разу вона просто загадала собі іншу історію… і історія почала здійснюватися. Книжку спойлтти не буду – там є шо їсти. Головне – почуйте, що я хочу сказати. І найдіть своє. Я от найшла. І мені вже сильно не 25 😉🥂 Photo @photoart.paris Producer @nakriakala Makeup @beautyspace.paris Style @daria.style @jetsetterua @knygolove #irenakarpa #іренакарпа #paris #love #truestory #lifestyle #books #hope #couple #lct

A post shared by Karpa Irena (@qarpa) on


Джерело Телеканал новини «24»
14.06.2019