Україна і світ

Припинення вогню створило умови для ремонту і обслуговування інфраструктури на Донбасі, – глава СММ ОБСЄ

Глава Місії також відзначив позитивний хід подій на ділянці розведення в районі Станиці Луганської

Джерело: 112.ua

Глава Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Яшар Чевік заявив, що відновлення режиму припинення вогню, яке почалося 21 липня на Донбасі, створило більш безпечні умови для проведення ремонтних робіт і обслуговування критично важливої інфраструктури до початку зими. Про це повідомляється на офіційній сторінці ОБСЄ в facebook. 

“Підтвердження прихильності безстрокового режиму припинення вогню призвело до суттєвого зменшення кількості жертв серед цивільного населення і створило більш безпечні умови для проведення ремонтних робіт і технічного обслуговування на об’єктах життєзабезпечення до початку зими”, – зазначив Чевік.

Глава Місії також відзначив позитивний хід подій на ділянці розведення в районі Станиці Луганської, зосередивши увагу на тому, що роботи з демонтажу укріплень успішно продовжуються. Він привітав роботу саперів і інженерів, спрямовану на те, щоб зробити цей район безпечним для цивільного населення і підготуватися до проведення ремонтних робіт на зруйнованій секції мосту, який щоденно перетинають в середньому 10 000 осіб.

Чевік звернув увагу, що одночасно зі збереженням динаміки робіт в районі Станиці Луганської необхідно дати поштовх на відновлення зусиль по розведенню сил та засобів у районах Золотого і Петровського.

Новини за темою: Українська сторона продовжує виконання відновлювальних робіт мосту в Станиці Луганській

Як повідомлялося, українська сторона продовжує виконання відновлювальних робіт біля зруйнованої частини мосту у Станиці Луганській. Станом на 3 вересня роботи з повного демонтажу фортифікаційних споруд були закінчені. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close