Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Принципи безпеки під час збройного конфлікту

Міжнародна організація, яка займається розмінуванням та інформуванням цивільного населення, проведе інформаційно – роз’яснювальну зустріч.

Попри те, що активні бойові дії на території Чернігівської області  вже закінчились – це не означає, що загроза минула.

Ніжинський район знаходився в оточенні та перебував під обстрілами, через це – ви можете зустріти військові позиції, блокпости або території, де відбувались бої.

Це означає, що ризик зустріти або знайти вибухонебезпечний предмет – зростає. На цих територіях  залишається велика кількість мін, боєприпасів, що не розірвались та інших вибухонебезпечних предметів, які становлять загрозу для всіх, хто живе і працює на цій землі.

На жаль, майже щодня відбуваються нещасні випадки, по-перше, через те, що Україна знаходитья в активній фазі збройного конфлікту, по-друге, через те, що і дорослі й діти знаходять невідомі предмети та інколи несвідомо нехтують простими правилами поведінки. 

Міжнародна організація, яка займається розмінуванням та інформуванням цивільного населення, проведе інформаційно – роз’яснювальну зустріч на тему “Принципи безпеки під час збройного конфлікту”.

Інформування буде проводиться для дорослих і дітей в форматі як онлайн так і офлайн.

В ході зустрічі ви дізнаєтесь, що робити, якщо ви побачили, чи знайшли якийсь підозрілий або схожий на боєприпас предмет. Як розрізняти небезпечні території, як діяти, якщо ви побачили офіційні або неофіційні попереджувальні знаки, чи зайшли на небезпечну територію.

Для детальної інформації звертайтесь за тел. 0672608487

Раніше ми писали про те, що у середу, 17 квітня, росіяни завдали трьох ракетних ударів по Чернігову. Є загиблі цивільні та багато поранених.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Фото ілюстроване

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-04-19 16:34:55