Україна і світ

Принц Вільям збентежився від запитання акторки Емми Томпсон: кумедні деталі

Принц Вільям збентежився від запитання акторки Емми Томпсон: кумедні деталі

Внук королеви Великобританії вкотре потрапив у курйозну ситуацію. Принц Вільям збентежився від запитання голлівудської акторки Емми Томпсон.

Сталось це 7 листопада під час нагородження зірки в Букінгемському палаці, повідомляє The Huffington Post. Зірці “Реального кохання” Еммі Томпсон вручили почесний Орден Британської імперії. 59-річна акторка прийшла до палацу в синьому костюмі та білих кросівках. Однак не це збентежило принца Вільяма.

Під час самого нагородження Емма Томпсон змусила принца Вільяма збентежитись. зірка запитала у внука Її Величності, чи може вона поцілувати його. Спершу принц Вільям трішки розгубився, після чого делікатно відмовив акторці. Про це повідомляє The Daily Mail. 

“Він завжди мені подобався, ще з того часу, як був маленьким хлопчиком. Я запитала: “Мені можна вас поцілувати?” Він дуже зніяковів та одразу ж відповів: “Ні, адже це ваш день, а не мій”. Сказав він це дуже мило. Прекрасний молодий чоловік!” – зізналась Емма Томпсон. 

 

Варто зазначити, що підтримати Емму Томпсон прийшов її чоловік Грег Уайз та діти. Окрім акторки, Орден Британської імперії отримали Джуді Денч, Гелен Міррен та Джулі Волтерс.

https://www.instagram.com/p/Bp46JTEAAqg/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

 

Джерело Телеканал новини «24»
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: