Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Принц Гаррі та принц Вільям можуть помиритися, якщо цьому не завадить Меган Маркл

Принци Гаррі та Вільям можуть помиритися на тлі хвороб членів королівської сім’ї, однак дружина першого – Меган Маркл – все ще може бути перепоною для цього.

Вільям і Гаррі нарешті можуть покласти край ворожнечі

Принци Вільям і Гаррі нарешті можуть покласти край одному з найгірших публічних королівських конфліктів за всю історію, але Меган все ще залишається проблемою на шляху до відновлення стосунків. Про це заявив королівський експерт Роберт Фіцвільямс.

Таке припущення він зробив на тлі новин, що Вільям і Кейт Міддлтон простягнули оливкову гілку герцогам Сассекським, запросивши їх до Великої Британії з дітьми – чотирирічним Арчі та дворічною Лілібет.

Зараз дивляться

Однак Роберт каже, що ці чутки наразі не можна “підтвердити або спростувати”, але “несподівані речі” можуть статися вже найближчим часом.

– Може бути щось, що всіх нас здивує. Сюди могли б зібратися всі Сассекські, і, цілком можливо, що возз’єднання відбудеться, – зазначив експерт.

Він додав, примирення дійсно може бути, якщо Меган Маркл не викличе проблем.

– Меган має право голосу. Немає сумнівів, що Гаррі хоче показати, що він дуже відданий сім’янин, і ставитиме їх понад усе. Прямо як Вільям, – наголосив Роберт.

До того ж герцогиня Сассекська не дуже хоче відвідувати Велику Британію, оскільки не є популярною в ній. І якщо вона все ж приїде, це викличе величезний негативний розголос через її витівки протягом останніх чотирьох років.

Раніше експерт натякнув, що возз’єднання може бути можливим, коли Гаррі відвідає Велику Британію в травні, щоб відзначити десяту річницю Ігор нескорених.

Це буде його перший візит на батьківщину після того, як у Кейт Міддлтон діагностували онкологію. Виявили рак і в короля Чарльза III – батька принца Гаррі.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 14:03:48