Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Прилуцькій центральній міській лікарні потрібна допомога

Прилуцькій центральній міській лікарні потрібна допомога

Пройшов 2020-й. Українці переконалися, що COVID-19 не має вихідних та відпусток, не шкодує ні старого, ні молодого, а розпоряджається долями та життями людей на свій розсуд. Як ніхто, знають це і лікарі українських мед. закладів, знаходячись на передовій боротьби з ковідом беззмінно. І крім нашої безмежної вдячності нашим лікарям за таку самовідданість, державним лікарням потрібна від нас ще й фактична допомога, щоб наші близькі залишалися з нами, здоровими і життєрадісними якомога довше.

І зараз така фактична допомога дуже потрібна Прилуцькій центральній міській лікарні.

Усі ці довгі місяці пандемії фахівці лікарні знаходяться у стані постійного бою з COVID-19. До Прилуцької ЦМЛ звертаються за медичною допомогою тисячі і тисячі жителів Чернігівської області. На сьогодні персоналу лікарні під керівництвом головного лікаря Яни Вікторівни Погорілої вдається оперативно справлятися з надвеликою кількістю пацієнтів наскільки, наскільки дозволяє самовідданість лікарів, медсестер,  медичне та лабораторне обладнання, яке лікарня має у наявності.

Щоб допомогти ще більшій кількості пацієнтів, щоб робити ще більше ПЛР тестів, Прилуцькій центральній міській лікарні конче необхідний паровий стерилізатор для знезараження біологічно небезпечних відходів. Через надмірні навантаження, наявне обладнання працює на межі можливостей і може виникнути загроза зараження пацієнтів, персоналу, навколишнього середовища. А цього допустити не можна!

Фонд «Здорове майбутнє» ініціює збір коштів на придбання парового стерилізатора для передачі Прилуцькій центральній міській лікарні.

Необхідна сума: 200 000 грн.

Звертаємося до всіх небайдужих з проханням допомогти лікарні придбати такий необхідний паровий стерилізатор.

Якщо ви вирішили надати допомогу Прилуцькій центральній міській лікарні, зв’яжіться з нами:

 +38 (099) 472-81-19, e-mail info@healthyfuture.com.ua

Або скористайтеся кнопкою «Допомогти»  на www.healthyfuture.com.ua

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

16.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова