Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Президенти Польщі та країн Балтії сьогодні відвідають Київ

Сьогодні, 13 квітня, президент Польщі Анджей Дуда у супроводі президентів Литви, Латвії та Естонії зустрінеться із президентом України Володимиром Зеленським.

Про це у своєму Twitter-акаунті повідомила канцелярія президента Польщі.

– Президенти Польщі, Естонії, Латвії та Литви їдуть на зустріч із президентами України Володимиром Зеленським, – йдеться у повідомленні.

Так, разом із Дудою до Києва їдуть президент Литви Гітанас Науседа, Латвії Егілс Левітс та Естонії Алар Каріс.

Голова Бюро міжнародної політики президента Якуб Кумох повідомив у середу вранці Польському агентству друку, що президент Анджей Дуда у супроводі президентів перебуває в Україні. Лідери їдуть до Києва на зустріч із президентом України Володимиром Зеленським.

– Наша мета – підтримати президента Зеленського та захисників України у вирішальний для цієї країни момент, – сказав голова відділу міжнародної політики офісу президента Польщі Якуб Кумох, який разом із головою Бюро нацбезпеки Павлом Солохом та заступником міністра закордонних справ Марцином Пшидачем супроводжує президента.

Зазначається, що це перший візит до Києва глав держав Польщі, Литви, Латвії та Естонії з початку російської повномасштабної військової агресії. Президенти Дуда та Науседа востаннє зустрічалися із Зеленським напередодні війни.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-13 11:31:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин