Україна і світ

Президент ФК Рух Григорій Козловський отримав Знак пошани за допомогу ЗСУ

Будівельні матеріали м.Ніжин

Почесного президента футбольного клубу Рух (Львів) Григорія Козловського нагородили відзнакою Знак пошани за вагомий внесок і допомогу Збройним силам України. Це найвища нагорода для цивільних.

Джерело: nta.ua

Від імені міністра оборони нагрудний Знак пошани вручив генерал-лейтенант Павло Ткачук.

– Це нагорода та подяка за плідну працю на благо Збройних сил України та на благо нашої держави Україна, – наголосив він.

Таким чином Григорія Козловського відзначили за допомогу в розвитку Збройних сил України та плідну співпрацю з Міністерством оборони України в час повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Джерело: nta.ua

Загалом за благодійну діяльність і допомогу Україні почесний президент футбольного клубу Рух отримав уже з півтора десятка нагород від президента і військових у різні роки.

Президент ФК Рух Григорій Козловський отримав Знак пошани за допомогу ЗСУ / 4 фотографии

– Про такі речі у такий час потрібно говорити, тому що насамперед ми повинні своїм прикладом показувати своїм дітям, як потрібно любити країну, як її потрібно будувати та що варто робити для країни у такий важкий час. Це в першу чергу приклад для моїх рідних дітей, – зазначив Григорій Козловський.


Він також наголосив, що в нинішні непрості часи просто необхідно виявляти активність у громадському житті та допомагати боронити Україну.

– Звісно, це таке заохочення для інших бізнесменів, щоб вони були активними і в такий важкий час залишалися разом із народом України. В Україні та з народом України, – акцентував увагу Григорій Козловський.

Нагадаємо, що минулого тижня він вирішив скласти повноваження депутата Львівської обласної ради. Своє рішення аргументував просто та коротко: у час повномасштабної війни в країні є нагальніші справи, аніж політика. Зокрема, потрібно дбати про тих, за кого несеш безпосередню відповідальність.

Джерело: NTA

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-19 20:26:50

Магазин Автозапчастин м.Ніжин