Україна і світ

Президент Петро Порошенко привітав українців з Великоднем

Джерело : www.112.ua

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Президент України Петро Порошенко привітав українців зі святом Великодня. Звернення було оприлюднено прес-службою президента.

“>

Він підкреслив, що свято Воскресіння Христа дарує вірянам сили продовжувати боротьбу і продовжувати за будь-яких обставин.

“І у кожної людини в житті бувають моменти, коли вона страждає. І через подібні випробування проходять цілі народи, цілі держави. Для перемоги потрібно дві речі: віра та любов. І сьогодні вони як ніколи потрібні Україні. Ми маємо щиро любити нашу країну та твердо вірити в перемогу. В те, що зможемо відстояти нашу свободу, зробити життя успішним і заможним”, – підкреслив президент.

“І згадаймо у молитвах наших воїнів, бо саме завдяки їм ми маємо можливість у мирі та спокої прийти до храмів. Згадаймо у своїх молитвах і полонених, і заручників у ворожих тюрмах. Прошу помолитися і за тих, хто втратив близьких людей, хто зазнав лиха від російської агресії”, – звернувся він до українців.

До привітань приєдналася і дружина президента Марина Порошенко.

“Сердечно вітаю усіх з Воскресінням Христовим! Це свято, коли віра перемагає безнадію. Тому не припиняйте вірити в краще! Нехай у цей Великий день душа буде сповнена світлом, помисли – добром, а серце – любов’ю! Бажаю кожному тепла і спокою, поруч – близьких та рідних, а над головою – мирного неба”, – побажала вона.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-28 10:48:20