Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Презентували попередній проект з облаштування прибережної зони відпочинку в Ніжин

У малій залі виконавчого комітету були презентовані попередні напрацювання по проекту з облаштування прибережної зони відпочинку у місті Ніжин. Проектування охоплює територію між Театральним та Університетським мостами.

Консультантами з планування громадських просторів, Богданом Синько та Огаренко Юлією, старшим Програмним спеціалістом Програми DOBRE Наталією Сафроновою було представлено попередній план зонування території, генеральний план території, схеми пішохідних транзитів та вуличного освітлення. Окрім того, на засіданні було обрано стилістику оформлення набережної, основні елементи з її реконструкції та пропозиції з висадки зелених насаджень.

Згідно пропозицій зібраних від жителів міста територія буде охоплювати 8 основних просторів: транзитний, пішохідно-оздоровчий, тихого відпочинку, торгівельний, буферний та перспективного розвитку. Умовно територію можна поділити на 2 частини – активного дозвілля з доріжкою для бігу та скандинавської ходьби та транзитну територію, яка прилягає до території університету.

Фінальна версія проекту буде презентована у вигляді 3-D зображень згодом, після врахування сьогоднішніх зауважень. Окрім зазначеної вище документації, буде розроблений чіткий алгоритм з реалізації проекту на найближчі роки.

Реалізація проекту стала можлива завдяки Програмі «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Ніжин Інвестиційний

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-23 10:18:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин