Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Прем’єри, кадрові зміни та поповнення актерського складу: Чернігівський драмтеатр відкрив 96-й театральний сезон. ФОТО

Прем'єри, кадрові зміни та поповнення актерського складу: Чернігівський драмтеатр відкрив 96-й театральний сезон. ФОТО

Вчора, 3 вересня, Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр імені Т.Г.Шевченка відкрив 96-й театральний сезон. Цього ж дня відбулися збори колективу театру, під час яких було обговорено низку робочих питань, пов’язаних з підготовкою і проведенням нового театрального сезону.

Про це повідомляється на офіційному сайті закладу.

Зокрема керівник театру Сергій Мойсієнко представив колегам новопризначених заступника директора з реклами та гастрольної діяльності Олександра Майшева, головного адміністратора Наталію Коваленко та реквізитора Катерину Чернявську.

Яскравою святковою подією стало представлення молодих актрис Марії Кравченко і Оксани Ленчевської, які пройшли конкурсний відбір аби працювати у Чернігівському театрі, та обряд їх посвячення в артисти нашого театру. Художній керівник театру Андрій Бакіров привів до Присяги нове поповнення театральної трупи та побажав їм успішного творчого шляху в дружній театральній родині шевченківців.

Прем'єри, кадрові зміни та поповнення актерського складу: Чернігівський драмтеатр відкрив 96-й театральний сезон. ФОТО

Фото – сайт театру

Нагадаємо, цьогоріч із врахуванням епідемічної ситуації в країні, новий театральний сезон розпочався на місяць раніше від звичайних термінів.

Тож цей сезон обіцяє бути багатим на прем’єрні покази, нові концертні програми, цікаві мистецькі проекти.

Тільки до кінця поточного року шевченківці готуються представити глядачам такі прем’єрні вистави: казка для всієї родини «Мауглі» за Редьярдом Кіплінгом у постановці режисера Анастасії Кузик (19 і 26 вересня); камерна вистава «Мар.Лені» за п’єсою німецької драматургині Теї Дорн (жовтень) і «Вісім жінок» французького літератора Робера Тома (грудень) у постановці режисера Андрія Бакірова; сучасна сценічна постановка за твором «Земля» української письменниці Ольги Кобилянської режисера Дениса Федєшова (листопад).

Прем'єри, кадрові зміни та поповнення актерського складу: Чернігівський драмтеатр відкрив 96-й театральний сезон. ФОТО

Фото – Віктор Кошмал

Крім того, головний диригент театру, заслужений артист України Олексій Рощак разом з вокалістами готує нову концерт-виставу, до якої ввійдуть кращі сольні номери артистів театру. До новорічних свят будуть підготовлені святкові концертні програми театру-кафе, які уподобали шанувальники театру, а для дітлахів – ігрові інтермедії біля новорічної ялинки.

Головне фото — Віктор Кошмал

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.09.2021

Залишити відповідь