Україна і світ

Прем’єрство та перемога “Самопомочі” на виборах: Садовий окреслив наступну мету

Прем'єрство та перемога "Самопомочі" на виборах: Садовий окреслив наступну мету

Лідер “Самопомочі” і міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що посада для нього ніколи не була пріоритетом. Що наступної мети, то він хоче привести свою політсилу до перемоги на парламентських виборах і сформувати більшість. Крім того, політик заявив, що є готовим працювати прем’єр-міністром.

Як зауважив очільник “Самопомочі” Андрій Садовий у ефірі телеканалу “1+1”, для нього завжди було важливо робити справу та робити її щодня.

Моя наступна мета – привести “Самопоміч” до перемоги та сформувати більшість в українському парламенті. І я є готовим працювати прем’єром. Крапка. І так буде… Тому що я набагато більше принесу користі і для Києва, і для Харкова, і для Одеси, і для мого рідного Львова,
– заявив він. 

Як пояснив політик, сьогодні в різних українських містах спостерігається диспропорція та розчарування, тому він хоче змінити країну на краще. 

“І я маю певний жаль до депутатів Верховної Ради, тому що вони могли би працювати більше, але вони цього не роблять. Щодо мене, то мене цікавить, аби люди у нашій державі пишалися своєю країно, щоб ми гідно жили та були людьми. Сьогодні бідність є домінувальним фактором, який об’єднав в Україні всіх, оскільки можна спостерігати маленький відсоток мегабагатих і решту, що є бідними. Адже українці мають все для гідного життя, але останньому заважає чинна влада, що знущається над всіма. У нас влада є утричі гіршою, аніж самі люди, що цю владу обирають, тому що часто ними просто маніпулюють”, – підкреслив Андрій Садовий.

Що стосується перемовин з майбутнім президентом Зеленським і його командою щодо прем’єрства, за словами Садового, такого не було. 

Садовий у “95 Квартал” на таємні переговори не ходив і ніколи не піде. Крапка. Садовий є готовим працювати з новообраним президентом у рамках чинного законодавства: я переконаний, коли Зеленський приступить до виконання своїх обов’язків, буде робоча зустріч фракції з президентом. Так має бути, так є по-державницькому. Я йому чесно після виборів зателефонував і привітав,
– додав він. 

Міський голова Львова прокоментував також ситуацію, коли чинний президент Петро Порошенко пропонував йому очолити Кабмін, але він відмовився.

“Знаєте, коли президент тобі говорить, давай друже, іди попрацюй прем’єр-міністром, але ти не маєш впливу на парламент, то яким ти є насправді прем’єр-міністром – це є помпка від ровера. Нормальним прем’єр-міністром є той, хто опирається на більшість у парламенті та є коаліція – зранку ухвалили закон, а увечері проваджуємо життя. Тобто прийняти посаду прем’єр-міністра від парламенту та працювати в синергії – так, це круто, це корисно. Натомість просто бути весільним генералом, коли тобою махають ліворуч і праворуч, тоді нічого не зробиш“, – наголосив Садовий.

На підтвердження своїх слів він навів той факт, що сьогодні парламентом керує лише 5-6 людей, “депутати лише приходять, і їм дають вказівки, як і де голосувати”.

Джерело Телеканал новини «24»
17.05.2019