Україна і світ

Прем’єр Британії Мей погодилася на голосування за другий референдум щодо Brexit

Прем’єр-міністр Тереза Мей у вівторок оголосила про готовність її кабінету до компромісів заради того, щоб депутати проголосували за проект угоди про Brexit

Джерело: 112.ua

Прем'єр Британії Мей погодилася на голосування за другий референдум щодо Brexit

Прем’єр-міністр Британії Тереза Мей погодилася провести у Палаті громад голосування щодо другого референдуму про вихід країни з ЄС. Про це повідомляє BBC.

“Я звертаюся до тих депутатів, хто хоче провести другий референдум, щоб затвердити угоду з ЄС – для цього вам знадобиться угода, і, відповідно, постанова про схвалення угоди”, – сказала Мей.

Прем’єр-міністр Тереза Мей у вівторок оголосила про готовність її кабінету до компромісів заради того, щоб депутати проголосували за проект угоди про Brexit.

Новини за темою: Мей запропонує парламенту варіанти поліпшення Brexit

Одним з цих компромісів прем’єр назвала внесення до британського парламенту на голосування питання про проведення нового референдуму про вихід країни з ЄС.

Новини за темою: Мей закликає лідера опозиції погодитися на угоду щодо Brexit

Наголошується, що за допомогою цієї поступки Мей сподівається провести через парламент тричі відкинуту ним угоду про вихід з Євросоюзу.

Раніше повідомлялося, що уряд Британії планує затвердити угоду про Brexit до липня. Крім того, Тереза Мей пообіцяла назвати дату своєї відставки після голосування за Brexit.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua