Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

”Премія” за вакцинацію: як актори Дизель шоу потролили президентську тисячу

Актори Дизель Шоу вже встигли пожартувати над “президентською тисячею”, яку незабаром виплатять всім вакцинованим українцям.

Євген Сморігін та Євген Гашенко перевтілилися на вакцинованих бабусь, які разом опинилися у спортзалі. Вони фантазують, куди можна витратити гроші і звідки вони взялися у бюджеті.

Тисячу підтягувань присвятила виплаті від президента героїня Євгена Гашенка. Бабуся зізналася, що після новини про тисячу гривень їй вдалося встановити додаток Дія навіть на кнопковий телефон. 

– Про тисячу за вакцинацію я дізналася із відео президента. Я потім всі його відео передивилася, мало яку виплату упустила. Якщо дивитися відео у зворотному напрямку, то життя в країні покращується, – сказала героїня Сморігіна.

Бабусі записали відеозвернення президенту, в якому подякували за можливість сходити у спортзал. Також вони поскаржилися на пенсію, якої вистачає лише на те, щоб виплатити комуналку. 

– Я не розумію людей, які обурюються, що президентську тисячу можна витратити лише на спортзал, кіно, музей чи басейн. А те, що пенсіонерам платять пенсію, яку можна витратили лише на комуналку, це нікого не бентежить? – каже героїня Сморігіна.

Наприкінці номера до Гашенка та Сморігіна приєдналися й інші бабусі, які хотіли б потренуватися.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-14 12:02:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин