Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Представник «Нашого краю» з Чернігівщини очолив Всеукраїнську асоціацію громад

Представник «Нашого краю» з Чернігівщини очолив Всеукраїнську асоціацію громад

Представник Чернігівщини – Кіптівський сільський голова Володимир Кучма (обраний від партії «Наш край») – очолив Всеукраїнську асоціацію громад (ВАГ), що створена з метою об`єднання зусиль сільських і селищних рад, спрямованих на захист прав та інтересів відповідних територіальних громад.

Як повідомив Володимир Кучма, відповідне рішення схвалено на загальних зборах асоціації. Чернігівське регіональне відділення ВАГ очолив Ладанський селищний голова Роман Ювченко (обраний за підтримки «Нашого краю»).

Також під час зборів оновлено склад правління і ревізійної комісії та внесено зміни до статуту. Вирішено, що членами та членкинями керівництва ВАГ можуть бути не лише голови громад, але й депутати і депутатки місцевих рад.

«Ми ставимо завдання подальшого розвитку місцевого самоврядування в Україні. Адже так важливо спільними зусиллями зробити нашу країну успішною, а громади – заможними», – наголосив новообраний очільник асоціації.

Володимир Кучма очолює Кіптівську громаду з 2015 року (з 2006 року працював Кіптівським сільським головою). Ця громада створена однією з перших у регіоні і є успішною не лише на теренах Чернігівщини.

Довідка: Всеукраїнська асоціація громад створена понад 740 органами місцевого самоврядування з метою більш ефективного здійснення своїх повноважень, узгодження дій щодо захисту прав та інтересів територіальних громад, сприяння місцевому та регіональному розвитку. ВАГ діє на принципах: законності, добровільності, рівноправності членів, самоврядності, самостійності у визначенні напрямів своєї діяльності, відкритості і публічності.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.07.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова