Україна і світ

Представник Зеленського у Верховній Раді пропонує переглянути кількість нардепів

Представник Зеленського у Верховній Раді пропонує переглянути кількість нардепів

Радник та представник президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчук вважає, що кількість народних депутатів в парламенті потрібно переглянути, оскільки населення України скоротилося і європейські норми представництва можуть бути порушені.

Таку позицію Стефанчук висловив у своєму інтерв’ю виданню “Лівий Берег”.

Зокрема представник Зеленського у Раді наголосив, що сьогодні кількість у 450 народних депутатів обговорюють спираючись на європейські норми представництва, які можуть бути порушені.

Коли нас було 52 мільйони, то було досить, а коли ми після перепису населення побачимо, що нас 30 мільйонів, то для чого нам 450 депутатів? Тоді ми можемо говорити, що норми представництва порушені і кількість народних депутатів треба переглянути,
– сказав Стефанчук.

Володимир Зеленський призначив Руслана Стефанчука своїм радником та представником у Верховній Раді України 21 травня 2019 року. Відповідний указ №312/2019 опубліковано на офіційному сайті президента.

До речі на засіданні 22 травня Верховна Рада не включила до порядку денного сесії два виборчі законопроекти президента Володимира Зеленського.

Так, за включення до порядку денного законопроекту № 10319 “Про внесення змін до закону “Про вибори народних депутатів України” проголосували лише 92 народні депутати із 226-ти необхідних.

За законопроект “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо здійснення закупівель під час виборчого процесу” проголосувало 127 депутатів.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
23.05.2019