Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Представництво «Чернігівської політехніки» відкриють у Славутичі

Представництво «Чернігівської політехніки» відкриють у Славутичі

22 квітня 2021 року делегація Національного університету «Чернігівська політехніка» на чолі із ректором Олегом Новомлинцем відвідала місто Славутич. Відбулася робоча зустріч з міським головою Юрієм Фомічевим.

Про це повідомляють на сторінці Агентства регіонального розвитку м.Славутич у Facebook.

Під час зустрічі були обговорені важливі питання співпраці міста та університету щодо відкриття у Славутичі навчального центру – представництва «Чернігівської політехніки». Зокрема, вже у 2021/2022 навчальному році у Славутичі планується організувати денну форму навчання за спеціальністю 123 “Комп’ютерна інженерія”.

Учасники наради відпрацювали детальний план дій подальшої співпраці. Зокрема, буде укладено угоду про співробітництво між Національним університетом «Чернігівська політехніка», містом Славутич та ІТ-компаніями, що вже працюють у місті та/або планують відкривати тут свій філіал. Спланована спільна промоційна кампанія по залученню майбутніх студентів.

Також були обговорені переваги відкриття освітнього центру саме у Славутичі: фаховий потенціал команди викладачів міста, близькість до основної локації університету, комфорт та умови проживання у Славутичі (для студентів адміністрація міста планує відкрити міні-гуртожиток), можливість використання ресурсної бази Чорнобильської АЕС для здійснення спеціалізації майбутніх фахівців ІТ та програмної інженерії саме у сфері атомної енергетики і зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики, поводження з радіоактивно відходами, відпрацьованим ядерним паливом, а також вже наявний та успішний досвід міста Славутича з відкриття філіалу НТУУ «КПІ імені Сікорського» та проведення курсів підвищення кваліфікації «Зняття з експлуатації ядерних установок».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

25.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова