Україна і світ

Правоохоронці на День захисника України працюватимуть у посиленому режимі

Особовий склад Нацполіції готовий до несення служби 14 жовтня
Правоохоронці на День захисника України, який щорічно святкується 14 жовтня, нестимуть службу у посиленому режимі. Про це повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко під час інструктивної наради під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Сергія Ярового, передає департамент комунікації відомства.

“Усі поліцейські будуть чітко проінструктовані щодо заходів із забезпечення порядку, адже безпека громадян – це пріоритет у нашій роботі. Це свято для нашої держави, воно повинно пройти без провокацій”, – зазначив  Клименко.

Зі свого боку начальник поліції Києва Андрій Крищенко зазначив, що правоохоронці отримали заявки на проведення п’яти акцій.

“Ми також передбачили додаткові резерви для того, аби за потреби впливати на оперативну обстановку. Ситуаційний центр працюватиме у цілодобовому режимі для моніторингу всіх подій та оперативного реагування”, – констатував Крищенко.

За словами заступника міністра внутрішніх справ Ярового, основне завдання поліції у цей день – сприяти громадянам у проведенні акцій, а у випадку будь-яких конфліктів – оперативно реагувати і припиняти їх.

Нагадаємо, День захисника України святкується щорічно 14 жовтня. Свято збігається з Днем українського козацтва і Покровом Пресвятої Богородиці. 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close