Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Правоохоронці закликають вірян бути особливо пильними на Великдень – ворог може влаштувати провокації

Правоохоронці закликають вірян бути особливо пильними на Великдень – ворог може влаштувати провокації

Російська пропаганда поширила вже не одну заяву про можливі насильницькі дії щодо віруючих у період Великодніх свят і церковних богослужінь в Україні. Таким чином росЗМІ уже готують підґрунтя для провокацій із боку армії рф. І заздалегідь перекладають відповідальність за них на представників «націоналістичних об’єднань».

Підлості ворога достатньо, щоб влаштувати провокації навіть у Великдень – одне з найбільших християнських свят. Тож закликаємо українців бути особливо пильними у цей період. Служба безпеки України та Національна поліція докладуть максимум зусиль, щоб Великдень пройшов безпечно.

Проте громадянам слід враховувати, що в нашій країні триває війна, і ворог готовий до будь-яких дій щодо цивільного населення. Повага до церков і святинь у нього теж відсутня – це підтверджують численні бомбардування таких об’єктів. У зв’язку з цим рекомендуємо вірянам утриматися від масових скупчень у культових спорудах, а главам церков – мінімізувати кількість присутніх на святкових богослужіннях.

22.04.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин