Україна і світ

Правильний оргазм: що це та як отримати

Правильний оргазм: що це та як отримати

Щоб отримати оргазм багатьом жінкам потрібен певний збіг умов і обставин. Це може бути секс з постійним партнером або ж, навпаки, тільки з новим, або тільки від мастурбації.

У будь-якому випадку потрібно зрозуміти – це не добре і не погано. А просто показник того, що ви потребуєте відкритися насолоді, розповіла сексолог Марина Абрамова.

1. Оргазм тільки з постійним партнером. Це означає, що вам потрібно довіряти партнеру, відчувати себе в безпеці. Адже в момент оргазму ви настільки відкриті й уразливі, що тільки зі своїм чоловіком можете дозволити собі розслабитися.

2. Оргазм при правильних рухах партнера. Правильних особисто для вас. Це може бути випадок з постійним партнером, коли ви вивчили нюанси й особливості один одного.

Однак якщо ви ще не вийшли на рівень, коли він знає ваші “кнопочки” – підкажіть йому самі. Словами чи рухами. Щоб допомогти партнеру дати вам задоволення, ви повинні самі знати себе. Та не ухилятися від цих знань.

via GIPHY

3. Оргазм при сильному збудженні. Наприклад, з новим партнером, або ж після довгої розлуки. Це говорить про те, що рутинний секс – не ваша історія. Вам потрібно якомога більше нових емоцій, щоб прийти до бажаної розрядки.

Тут допоможуть сексуальні іграшки, рольові ігри, спільні перегляди еротичних фільмів і багато іншого. Не переносьте всю відповідальність за різноманітність на партнера. Запитайте себе – для кого це важливо.

4. Оргазм під час мастурбації. Так, ми знаємо, як це зробити правильно. Як прискоритися, як сповільнитися, які рухи підігріють, а які доведуть до оргазму.

Попестіть себе так, щоб партнер дивився на вас – це додасть яскравості в відчуття для вас обох. І покажіть йому, як вам подобається – з практикою він зможе дарувати вам відчуття не гірше вас самих.

Немає правильного чи неправильного оргазму. Адже оргазм – це зняття сексуальної напруги, і пік насолоди від близькості з партнером і процесу інтимного спілкування. Отримуйте його таким способом, яким подобається.

Джерело Телеканал новини «24»
22.07.2019