Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Працівники «Спорту для всіх» докладають зусиль для зміцнення оборони Ніжина

Триває героїчне протистояння українського народу російському воєнному вторгненню. Українські захисники та захисниці продовжують стримувати ворога, демонструючи приклади мужності та героїзму.

Місто Ніжин на чолі з міським головою Олександром Кодолою надійно тримає оборону та чинить опір російським окупантам. Кожен з нас бореться за майбутнє нашої країни.

Ніхто не залишається осторонь, всі готові боронити та захищати нашу країну та рідне місто, допомагати нашим військовим в такій нелегкий час. Війна змінює наше життя, і ставить перед нами нові випробування.

Працівники комунального закладу міського центру «Спорт для всіх» не залишаються осторонь, а докладають всіх зусиль для зміцнення оборони нашого міста: фасують мішки з піском, відвозять їх до блок-постів, створюють та обладнують фортифікаційні споруди, розвантажують та завантажують гуманітарні вантажі, доставляють гуманітарні вантажі за місцем призначення, виконують завдання першої необхідності, ведуть чергування та захищають наше місто зі зброєю в руках.

Кожен з нас вірить в нашу перемогу та докладає максимум зусиль для того щоб наша Україна була вільною та незалежною!

Разом переможемо! Слава Україні!🇺🇦

За інформацією начальника Ніжинського міського центру «Спорт для всіх» Сергія Півня

Джерело: uezd.com.ua
2022-03-21 10:08:18

Магазин Автозапчастин м.Ніжин