Місто і регіон

Працівники КП “ВУКГ” виконали чергове підрізання гілок з дерев ФОТОЗВІТ

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, в зв’язку з загрозою життю та майну людей, аварійним станом дерев, працівниками комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства», постійно проводиться комплекс робіт з підрізання гілок з таких дерев у місті Ніжині.

Чергове підрізання гілок з небезпечних дерев було проведено по вулиці Набережна-Вороб’ївська. Під керівництвом та контролем в.о. інженера з благоустрою Миколи Баргаміна і з залученням бригади пильщиків і працівників з благоустрою комунального підприємства “ВУКГ” підрізано сухі, зламані, а також ті, що звисають над тротуаром гілки до висоти 5 метрів.

Підрізку виконано з 38 дерев, а саме: 27 кленів, 10 верб та шовковиці. Заздалегідь, територія навколо місця проведення робіт була огороджена відповідними дорожніми конусами, а працівники вдягнули помаранчеві жилети.

Протягом декількох робочих днів пильщики з дільниці обслуговування технічних засобів вулично-шляхової мережі міста та благоустрою, за допомогою ліктьової автовишки поступово та обережно, гілка за гілкою успішно провели роботи. Після закінчення робіт кожен зріз на деревах зафарбовується фарбою зеленого кольору.

Також, виконано підрізання гілок з 7 дерев по вулиці Набережна від зупинки “Ринок” вздовж тротуару.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок від мешканців та підприємств і установ міста.  Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве або аварійне дерево. Для замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128.

Unenizh.org.ua
2023-03-29 15:35:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин