Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Працівники КП “ВУКГ” розвозять пісок по дитячих майданчиках. Їх виручають тачки!

Останніми днями на дитячих майданчиках Ніжина активізувалися комунальники. Не дивуйтеся, якщо побачите працівників комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» зі звичайними тачками, які доставляють пісок до дитячих пісочниць.

«Чому саме у такий старовинний спосіб — на тачках?» — поцікавилася журналіст «УН» у заступника начальника КП «ВУКГ» Владислава Кормана.

«Коли машина з піском не може близько під’їхати до пісочниці — заважають паркан або ще якісь перепони, тоді виручають тачки. Взагалі це звичайний щорічний процес – доставка піску по пісочницях. Управління житлово-комунального господарства та будівництва щорічно закуповує пісок, а вже доставку здійснює підприємство, яке виграє тендер. Цьогоріч придбано 80 тонн піску. Оскільки тендер на транспортні послуги виграло КП «ВУКГ», то, відповідно, пісок доставлятимуть працівники нашого підприємства – загалом на 40 дитячих майданчиків», — пояснив Владислав Адольфович.

На запитання журналіста «УН», чому саме зараз, у серпні, виконуються ці роботи, Владислав Корман, який, до речі, також є депутатом Ніжинської міської ради, відповів: «Саме зараз, згідно з рішенням сесії, виділено кошти на дані цілі».

Сьогодні, 6 серпня, роботи вже проведені на вул. Шевченка, 97 та в 3-му мікрорайоні.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»

Unenizh.org.ua
2021-08-06 12:00:04