Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Працівники КП “ВУКГ” на сторожі чистоти доріг міста

Працівники комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” постійно працюють над тим, щоб центральні вулиці міста були чисті та відсутні від пилу,бруду та сміття. А допомагає в цьому спеціалізована техніка обладнана дорожніми щітками.

Знайомтесь! Прибиральна машина Agata ZM 1600-03 являє собою навісний, причіпний, гідравлічний механізм, що під’єднується до трактора КИЙ. Призначена вона для прибирання територій з твердим покриттям, а також для підтримки в чистоті доріг, майданчиків, стоянок і тротуарів. Машина може проводити роботи з видалення та збору бруду або після демонтажу бункера і встановлення щітки під нахилом змітати бруд в праву (ліву) сторону. Взимку підмітальна машина може використовуватися для снігоприбиральних робіт. Підмітально-прибиральні машини типу Agata чудово зарекомендували себе при очищенні проїжджої частини від піску, що накопичується уздовж бордюрів. Також, є можливість користуватись системою поливання для зменшення пилу і утворення бруду, а також бічною щіткою-підбирачем для підмітання біля бордюрів. Робоча швидкість цього агрегату 6 км/год, а площа прибирання 9500 м2/год.

Другою одиницею з прибирання доріг є автомобіль, який має назву “Машина дорожня комбінована МДКЗ 12-06” на базі МАЗ 5340 С2 або іншими словами – вакуумний дорожній пилосмок. Пряме призначення її в прибиранні проїзної частини міста від пилу, бруду, піску, залишків піщано-соляної суміші тощо. Пилозбирач курсує по дорогам міста кожного дня та вночи, щоб якомога швидше повністю збрати вуличний змет який постійно з’являється на дорогах особливо після дощу та вітру. Крім того восени та навесні ця спецмашина дуже гарно справляється з прибиранням опалого листя, особливо з-під бордюрів, звідки вимітати вручну сміття та мокре листя досить складно.

Ця спеціалізована техніка регулярно працює на центральних вулицях міста, а саме: Прилуцька, Шевченка (включаючи шляхопровід), Корчагіна, Незалежності, Василівська, Покровська, Батюка, Кушакевичів, Хмельницького, Синяківська, Овдіївська, Воздвиженська, Московська, Набережна, на площах Франка і Гоголя та приводить до належного вигляду узбіччя доріг, кишені автобусних зупинок, пішохідні переходи тощо.

Unenizh.org.ua
2021-09-07 16:48:03