Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Працівників на смерть засипало зерном: поліція відкрила кримінальне провадження та встановлює обставини події

Поліція Чернігова відкрила кримінальне провадження та встановлює обставини загибелі трьох людей, яких засипало 100 тоннами зерна на місцевому підприємстві. Всі троє — жителі Чернігова: 1970-го, 1960-го та 1976-го років народження.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на Facebook.

Як повідомляє департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА, мова йде про підприємство ПрАТ “Млибор”, яке розташоване в Чернігові по вулиці Елеваторній, 1.

Нагадаємо, 17 вересня близько 11:00 під час розвантаження зерна з елеватора відбулося руйнування металевого конуса силосу, внаслідок чого висипалося близько 100 тонн зерна. Під завалом опинилися троє працівників підприємства.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, якщо воно спричинило загибель людей), що карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело: Суспільне мовлення України
2023-09-18 15:22:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин