Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Працівників чернігівської ОДА масово тестують на COVID-19

Працівників чернігівської ОДА масово тестують на COVID-19

З метою профілактики та запобігання поширенню коронавірусної хвороби, Чернігівською ОДА розпочато масове тестування працівників відомства.

Відповідне доручення голова ОДА Анна Коваленко підписала учора, 19 листопада.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Попри складну ситуацію, облдержадміністрація продовжує повноцінно виконувати свої функції. У Чернігівській ОДА зазначають, що такі заходи дозволять своєчасно зреагувати та мінімізувати ризики розповсюдження хвороби не лише серед працівників установи, а й відвідувачів.

Працівників чернігівської ОДА масово тестують на COVID-19

У п'ятницю, 20 листопада зробили перші 60 ІФА-тестів. Забір аналізів здійснюється спеціалістами Чернігівської обласної лікарні. За результатами досліджень буде визначено кількість осіб, яким доцільно проведення ПЛР-тестування.  

«Оплата послуг за тестування здійснюється за рахунок зекономлених коштів на видатках на опалення займаних приміщень.  Кошти будуть спрямовані виключно на укладання договорів на проведення вірусологічних досліджень працівників структурних підрозділів та апарату облдержадміністрації. Усіх керівників попереджено про персональну відповідальність за цільове та ефективне використання бюджетних призначень», – наголосила  Анна Коваленко.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.11.2020