Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Позиції незмінні: Подоляк озвучив основні теми чергового раунду переговорів з РФ

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк озвучив ключові теми, які українська сторона порушить під час чергового раунду переговорів з російською стороною в понеділок, 14 березня.

Деталі він оприлюднив у своєму Twitter-акаунті.

Це вже четвертий раунд переговорів представників України з делегацією РФ.

За словами Подоляка, сьогодні будуть порушені питання:

• миру та припинення вогню з боку РФ;

• негайного відведення всіх російських військ з території України;

• гарантій безпеки.

– Важка розмова. РФ хоч і усвідомлює всю безглуздість своїх агресивних дій, проте залишається в ілюзії, що 19-денне насильство над мирними містами України – правильний вибір стратегії, – зазначив Подоляк.

У короткому відеозверненні до українців він наголосив, що позиції української делегації на переговорах з РФ залишаються незмінними.

– У нас все по плану, на відміну від РФ. Ми працюємо, ми захищаємо країну. Ми робимо все, щоб наші діти розуміли, в якій країні вони живуть. Буквально за декілька хвилин розпочнуться переговори з російською делегацією, четвертий тур. Ми спробуємо нарешті довести до них, що 19-й день війни – це 19 днів великого подвигу України. Наші позиції незмінні: мир, негайне припинення вогню, відведення всіх російських військ. І тільки після цього ми можемо говорити про якісь сусідські відносини, про якісь політичні врегулювання, – розповів Подоляк.

Він наголосив, що Україна обов’язково переможе, оскільки сотні й тисячі українських героїв щодня віддають свої сили і життя для захисту держави.

 

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-14 13:04:37

Магазин Автозапчастин м.Ніжин