Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Позов проти найстаршої матері України: справу розглядатимуть у закритому режимі

Позов проти найстаршої матері України: справу розглядатимуть у закритому режимі

12 січня у Новозаводському райсуді Чернігова розпочали розгляд цивільного позову Оксани Спектор до 76-річної чернігівки Валентини Підвербної, найстаршої матері за версією Книги рекордів України.

Перша оскаржує материнство другої, котра 10 років тому народила дівчинку шляхом штучного запліднення.

"Я вважаю, що заява є необґрунтованою. Все, що можу сказати. Там багато підстав, чому я вважаю, що вона не обгрунтована, дуже багато", – зауважила адвокатка найстаршої матері України Валентина Роговець.

Позов проти найстаршої матері України: справу розглядатимуть у закритому режимі

Валентина Роговець

Оскаржити материнство Валентини Підвербної вимагає українка Оксана Спектор, яка наразі мешкає в Ізраїлі. Як раніше повідомляв агентству УНІАН її адвокат Сергій Вольфовський, Оксана Спектор має підозру, що її яйцеклітини, які вона, начебто, здала на зберігання до київської клініки репродуктивної медицини, без її згоди використали для запліднення чернігівки.

«Моя клієнтка на початку 2021 року переглядала програму про дитину найстаршої матері України і помітила разючу схожість дівчинки з її донькою та іншими родичами. Крім цього, спільними виявилися і проблеми зі здоров’ям, про що говорилося в програмі», – розкрив подробиці адвокат.

Оксана Спектор просить суд призначити ДНК-експертизу, яка б підтвердила чи спростувала її підозри, додав Сергій Вольфовський. 12 січня він поінформував Суспільне.Чернігів: справу передав іншому колезі з об’єднання адвокатів.

Той до суду не з’явився. Проте надіслав клопотання про закритий розгляд справи, без присутності мас-медіа. Його прохання підтримала і адвокатка Підвербної.

«У звязку з тим, що це є особисте життя людей, тому розголошувати ці відомості заборонено законом», – пояснила вона.

У лютому 2011 року, коли народилася донька, Валентина Підвербна зізнавалася, що мала мрію про власних дітей.

«Коштувало 25 тисяч. Сама відкладала, у мене городу, дачі немає. Я на картоплі з олією сиділа і відкладала гроші», – вражала журналістів жінка.

Завагітніла вона з третьої спроби. Народила дівчинку, яку назвала Анною-Марією, у Чернігівському пологовому будинку.

Нині донька навчається у п'ятому класі. У школі кажуть, що проблем у класі в неї немає. Мовляв, Валентина Підвербна про Анну-Марію дбає.

Нині Валентина Підвербна з представниками ЗМІ не спілкується. Сусіди кажуть, що бачать її нечасто.

«По-перше, нецензурна лайка. Дуже багато. Їй навіть покупці та охорона зауваження робили. Лексика така, що я не буду навіть повторювати, окрім «пі» нічого сказати з того не можна», – не приховує сусідка найстаршої матері Вікторія.

Суд ухвалив рішення продовжити розгляд позову у закритому режимі. Наступне засідання у справі призначили на 21 лютого.

Джерело: Суспільне. Чернігів

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь