Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Позиція Атрошенка щодо «карантину вихідного дня»: протестувати, як інші мери, це не цивілізовані речі ВІДЕО

Позиція Атрошенка щодо «карантину вихідного дня»: протестувати, як інші мери, це не цивілізовані речі ВІДЕО

Сьогодні, 13 листопада, чернігівські підприємці влаштували мітинг під стінами міської ради щодо «карантину вихідного дня». Протестувальники відстоюють своє законне право — працювати у вихідні, адже саме на ці дні вони одержують «левову» частку прибутків.

Постанова Кабміну, на думку підприємців, просто вбиває малий та середній бізнес та не залишає людям вибору.

Поспілкуватися із мітингувальниками та дійти хоч якогось компромісу, який майже неможливий в умовах, запропонованих Урядом, вийшов Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Він висловив свою позицію щодо цього.

«Я ж не можу особисто скасувати рішення Кабміну. Якщо є таке рішення, то його виконання буде вимагати національна поліція. Я тільки можу просити начальника поліції, з яким у мене сьогодні буде розмови, щоб їх всі заходи, спрямовані на виконання цієї постанови, були виваженими і розумними. Протестувати, як заявляли мери інших міст — це я вважаю не цивілізовані речі. Про них державні керівники взагалі не можуть заявляти. Також зі свого боку, Муніципальній варта задіяна у цих речах не буде. Але, по-людські я прошу, щоб ви дотримувались цих обмежувальних заходів. Це все, що я можу сказати», – зазначив міський голова.

Скрін з прямого ефіру Суспільного.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
13.11.2020