Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Похоронна плакальниця – це страшно: Кароль висловилася про скандал з Поляковою

Популярна співачка Тіна Кароль зізналася, що не тримає зла на свою зіркову колегу Олю Полякову після того, як та назвала її відомою похоронною плакальницею.

Похоронна плакальниця – це страшно: Кароль висловилася про скандал з Поляковою

В інтерв’ю на YouTube-каналі Russell Blog Кароль припустила, що після інциденту в ефірі шоу Маска Полякова не дуже добре почувається.

– Я думаю, що Олі зараз не дуже. Мені здається, що вона не ляскає в долоні вдома, – сказала Тіна.

Артистка зізналася, що після обставин, які склалися, вони особисто не спілкувалися. А про конфлікт вона дізналася тільки тоді, коли побачила вибачення Ольги.

– Я їхала в машині та побачила вибачення Олі, але тоді не зрозуміла, що сталося. До цього відеозвернення я не бачила випуск шоу Маска, – сказала зірка.

Виконавиця розповіла, що трохи прийшла в шок після того, як їй все показали, але до Полякової й донині ставиться добре.

– Це безконтрольність мови. Питання в тому – чому так вчинив телеканал Україна? Ось тим, хто випустив цю програму, можу сказати – ганьба. Ви показуєте, що таке можливо, а це дно. Показати це – значить пробити дно, – сказала Кароль.

Тіна зазначила, що слова Полякової її ні краплі не образили.

– Ніхто не знає міри печалі або горя. Сумний або веселий репертуар – це мій особистий вибір. Похоронна плакальниця – це страшно. На Західній Україні справді існує таке поняття. Знати шлях або пройти його – це різні речі взагалі, – сказала Кароль.


Співачка наголосила, що конфлікт з Поляковою не був запланований і не має стосунку до виходу її нової пісні Скандал.

– Це випадковий збіг невипадкових обставин. Я подумала, що буде абсолютно чесним, якщо Оля стане учасником рекламної компанії мого нового треку. Ми про це не домовлялися, а просто взяли і вирізали її голос, – сказала Тіна.

Артистка поділилася, що хотіла б зробити вигляд ніби нічого не сталося, але так не вийде. Однак вона зробила перший крок назустріч.

Полякова образила Кароль

Суперблондинка Оля Полякова різко висловилася в сторону Тіни Кароль у третьому випуску шоу Маска.

Артистка висловила припущення, що за маскою одного з персонажів може ховатися Тіна Кароль. Йдеться про персонажа Коза, яка співала на тлі надгробків.

Ольга запитала у зіркових колег, хто в них відома похоронна плакальниця, але ті не відразу зрозуміли, кого співачка має на увазі, тоді на вухо DZIDZIO вона сказала, що говорить про Тіну Кароль.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-15 13:45:18