Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Повний Місяць у травні 2024 року – дата

Кожна фаза Місяця по-різному впливає на самопочуття та емоційний стан людини. В період повні зазвичай з’являється надмірна імпульсивність, загострюються хронічні недуги, підвищується потяг до негативного мислення.

Готуватися до енергетично складних днів варто заздалегідь. Факти ICTV з’ясували, коли чекати на повний Місяць у травні 2024 року, і як він вплине на нас та наше оточення.

Коли повний Місяць у травні 2024 року

Повний Місяць у травні 2024 року припадає на 23 травня. За словами астрологів, цього дня потрібно контролювати свої емоції, зважувати вчинки та направляти енергію на щось корисне.

Зараз дивляться

Є ймовірність погіршення стосунків з близькими людьми, тож краще уникати суперечок та шукати компроміси. Водночас 23 травня 2024 року буде сприятливим для вирішення бюрократичних питань і справ, пов’язаних з юриспруденцією. Подорожі та відрядження цього дня також матимуть успіх.

Вплив повного Місяця на діяльність людини

У період повного Місяця можуть виникнути тривожність, дратівливість, проблеми зі сном, апатія, панічні атаки або головний біль. Підвищується ризик нещасних випадків, конфліктів та бійок.

В цей день слід бути максимально обережними, не зловживати алкоголем, контролювати себе та звертати увагу на самопочуття. Повня вважається ідеальним часом для збору лікарських трав, тому що їхні цілющі властивості в цей період максимальні.

Що не можна робити в повний Місяць – народні вірування

Згідно з народними прикметами, у повний Місяць не варто починати щось нове, адже можна зіткнутися з проблемами і не досягти бажаного результату. Не рекомендується починати нові стосунки та ухвалювати важливі рішення.

У повню не можна заводити нових домашніх тварин, інакше в будинок можуть потрапити нечисті сили. Заборонено займатися важкою фізичною працею, давати і брати щось в борг, думати про погане, вживати алкоголь, переїдати та йти на медичні операції.

Що можна робити в повний Місяць – народні прикмети

У період повного Місяця варто закінчити всі розпочаті справи. Енергію краще спрямувати на творчість та саморозвиток. Можна зробити генеральне прибирання, щоб очистити простір і позбутися мотлоху.

Повня вважається сприятливим періодом для того, щоб практикувати медиції, йогу, займатися спортом. Цей день варто провести в спокої й умиротворенні, контролюючи свої емоції, слова і вчинки.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-03 07:30:26