Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Повітряна тривога 3 травня: ракетні удари по Львову та Закарпаттю, вибухи чутно у Києві, Вінниці та Миколаєві

Під вечір 3 травня у Львові сталося декілька вибухів.

Інформацію про це підтвердили міський голова Андрій Садовий та голова Львівської ОВА Максим Козицький.

За словами мера Львова, у деяких частинах міста спостерігаються перебої з електропостачанням.

Згодом мер Садовий повідомив, що внаслідок ракетного удару пошкоджено дві електропідстанції, а в частині міста немає електроенергії.

Максим Козицький уточнив, що обстрілами ворога було пошкоджено три електропідстанції. Наразі проводяться роботи з відновлення електропостачання.

За даними радника голови МВС України Антона Геращенка, засоби ППО збили російські крилаті ракети на підльоті до Києва та Вінниці.

Перед цим повітряну тривогу було оголошено практично у всіх областях України (крім Донецької та Херсонської областей). Місцеві ЗМІ повідомляли про вибухи у Києві, Дніпрі, Одесі, Вінниці, Долинській, Кропивницькому та інших містах.

Водночас представники Укрзалізниці повідомили, що ворожі обстріли зачепили залізничні підстанції, в результаті чого були змінені графіки прибуття низки поїздів.

– У зв’язку з ворожими обстрілами залізничних підстанцій, низка поїздів Укрзалізниці прямуватиме із затримкою, – йдеться у повідомленні.

Там додали, що будуть затримані поїзди на під’їзді до Львова

– Інформація оновлюється, слідкуйте за офіційними повідомленнями та не полишайте сховищ під час сигналу тривоги, – йдеться у повідомленні.

У свою чергу група NetBlocks, яка відстежує мережеві збої та відключення, підтвердила, що внаслідок обстрілу фіксуються перебої з інтернетом.

– Підтверджено: У Львові, на заході України, зареєстровані перебої з інтернетом на тлі повідомлень про вибухи та відключення електроенергії після російського ракетного удару, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дані мережі в реальному часі показують, що зв’язок впав до 87% попереднього рівня.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-04 00:36:41

Магазин Автозапчастин м.Ніжин