Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Повінь на Новгород-Сіверщині: встановлено графік перевезення населення через Десну та Віть

Повінь на Новгород-Сіверщині: встановлено графік перевезення населення через Десну та Віть

Про організацію перевезення населення через Десну та Віть сьогодні йшлося на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Новгород-Сіверської міської ради.

«За позаминулу добу рівень води в Десні збільшився на 18 сантиметрів. За минулу – на 2 сантиметри. Прогнозовано, що підйом води спостерігатиметься до 15 травня», – про це сказав начальник Новгород-Сіверського районного відділу ГУ ДСНС України в Чернігівській області Андрій Анікієнко. Він додав, що рятувальники зможуть перевозити населення через Десну човном. Поки через Віть є пішохідний перехід, тому наразі немає потреби перевезення через цю річку.

«Мотор для човна ми купимо, паливно-мастильними матеріалами забезпечимо, обговоримо всі деталі зі старостою сіл Бирине, Підгірне та Прокопівка», – сказала Новгород-Сіверський міський голова Людмила Ткаченко.

На засіданні було прийняте рішення:

– невідкладно звернутись до обласного керівництва ДСНС щодо надання допомоги у організації перевезення людей через Десну;

– визначити необхідні потреби та створити відповідний запас паливно-мастильних матеріалів для забезпечення роботи плавзасобів;

– встановити графік перевезення людей з 8.00 до 10.00 ранку та з 16.00 до 18.00 ввечері.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

04.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова