Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Потрапили у полон і постали перед судом: засуджено шістьох російських солдатів

У Луганській та Вінницькій області засуджено до 8-15 років позбавлення волі ще шістьох полонених російських солдатів, причетних до повномасштабного вторгнення країни-агресора на територію нашої держави.

Українські захисники взяли у полон загарбників під час інтенсивних боїв у лютому та березні 2022 року, після чого російські військові постали перед судом.


За даними Служби безпеки України, троє бойовиків отримали по 15 років в’язниці, двоє російських окупантів – по 10 років позбавлення волі, ще один загарбник – вісім років тюремного ув’язнення.

Крім того, у Київській області слідчі спецслужби ідентифікували ще трьох військових Збройних сил Російської Федерації, причетних до звірств на території Бучанського району. Російські окупанти вбивали та катували місцевих мешканців, проводили допити та мародерили.

У Чернігівській та Київській області Служба безпеки України виявила два ворожі схрони, в яких зберігали велику кількість набоїв та боєприпасів.

У СБУ наголосили, що українська спецслужба продовжує проводити слідчі дії для притягнення до відповідальності військовослужбовців країни-агресора, які здійснили повномасштабне вторгнення в Україну, порушують закони та звичаї війни.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-11 19:24:08

Магазин Автозапчастин м.Ніжин