Україна і світ

Посилений контроль на вокзалі у Києві: відтепер проводитимуть огляд речей

Будівельні матеріали м.Ніжин

На Київському вокзалі встановили посилений контроль безпеки пасажирів. Щоб зайти туди, відтепер необхідно пройти обов’язковий огляд речей з металошукачами.

Для цього у вестибюлі вокзалу запрацювала безпекова система з рамками та детекторами, яка сканує і багаж, і одяг людини. Це дозволяє не допустити всередину пасажирів із забороненими предметами – зброєю, вибуховими та займистими речовинами. Усі сканери надав аеропорт Бориспіль. Як і на летовищі, процедура займає декілька хвилин, однак через потік пасажирів уже в перший день до неї почали вишиковуватися черги. На новацію реагували по-різному.

– Можливо, якісь люди зброю перевозять, може ще які речовини. Хай краще перевіряють, це займає буквально декілька хвилин, але зараз наша безпека понад усе. Дуже гарна традиція, – вважає один із пасажирів.

– Я думаю, що це зайве. Ми запізнюємося. У нас потяг через 10 хвилин, – поскаржився інший пасажир.

Щоб не запізнитися на потяг, керівництво Укрзалізниці тепер радить пасажирам прибувати на вокзал за 30-40 хвилин до поїздки. Ініціативу таких змін пояснюють вкрай необхідними заходами безпеки, які з часом запрацюють на різних вокзалах України.

– Небезпека у країні залишається, війна продовжується, нам треба посилювати заходи безпеки на випередження. Вчора був перший тестовий день. Вчора ми пропустили 7 тис. людей. У нас лише ввечері протягом 45 хвилин відбулися черги на вхід. За 45 хвилин ми її вивели у нормальний робочий режим. Наше завдання – зробити так, щоб три хвилини були нормою проходження на безпеку, – зазначив глава правління АТ Укрзалізниця Олександр Камишін.

Лише за вчора на Київському вокзалі завдяки сканерам зафіксували 20 випадків провезення заборонених предметів, серед них шість – це зброя. Якщо під час огляду знаходять підозрілу річ, пасажира відводять від черги, просять показати дозвільні документи на провезення предмета або вилучають його.

Фото: Факти ICTV

За словами керівництва пасажирського напряму роботи залізниці, буде забезпечено максимально швидкий прохід огляду для всіх пасажирів. Якщо виникнуть питання на місці, тоді допомогти зможуть працівники вокзалу.

– Десь зниження комфорту, але насправді дбаючи про безпеку своїх пасажирів. Якщо ви раптом поспішаєте на потяг, приїхали впритул, вам допоможуть пройти та переконатися, що ви вчасно попадете. Якщо ви тут, не треба панікувати, підходьте до наших чергових на вокзалі, – розповів член правління АТ Укрзалізниця Олександр Перцовський.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-09 17:38:22

Магазин Автозапчастин м.Ніжин