Україна і світ

Постпред Єльченко відправив Радбезу ООН листа, присвяченого закону України про українську мову

Лист буде опублікований в ООН як офіційний документ Ради Безпеки

Джерело: 112.ua

Постпред Єльченко відправив Радбезу ООН листа, присвяченого закону України про українську мову

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко відправив главі Радбезу ООН листа, який було присвячено розгляду в організації закону про українську мову. Про це повідомила прес-служба представництва України в ООН на сторінці у Twitter.

Новини за темою: Представники США і ЄС в Радбезі ООН аргументували причини відмови голосувати за розгляд закону про українську мову

“Володимир Єльченко надіслав голові Ради Безпеки листа щодо Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної” і аргументацію про те, чому цей закон не відноситься до порядку денного Ради Безпеки ООН”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що лист буде опубліковано в ООН у якості офіційного документа Ради Безпеки організації.

Новини за темою: “Мовний закон”: Угорщина сподівається на Зеленського у вирішенні проблем нацменшин

Нагадаємо, 20 травня члени Ради безпеки ООН більшістю голосів заблокували пропозицію Росії обговорити ухвалений в Україні закон про винятковість української мови.

18 травня представництво Росії при ООН звернулося до голови Ради Безпеки організації з проханням скликати засідання через ухвалення Верховною Радою України закону про мову.

Нагадаємо, 25 квітня Верховна Рада голосами 278 нардепів ухвалила закон про державну мову. Згідно з цим законом, єдиною державною офіційною мовою в Україні є українська.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua