Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Постійно питають, коли перемога: як Решетнік говорить із дітьми про війну

Телеведучий каналу СТБ Григорій Решетнік розповів про стан дітей під час війни. Шоумен багатодітний тато і виховує трьох синів.

За словами Григорія, він має право виїхати за кордон, але їхня сім’я свідомо вирішила залишитися в Україні. Нині вони на Західній Україні, каже, до сирен звикнути неможливо.

– Особливо емоційно реагує середній син. Йому 5 років, наш Дмитро. Коли вночі чує сирени, емоційно складно. Багато дітей уже знають про війну, постійно питають – коли буде перемога? Мені здається, наш молодший Сашко, якому 1,5 роки теж відчуває, що є якась небезпека, – розповів ведучий.

Решетнік розповів, що під час сирени кажуть дітям, що це наші літаки летять збивати ворожі та захищати нашу незалежну Україну.

– Мені здається, так чи інакше, ми маємо оберігати дітей від жорстоких тем. Максимально неможливо захистити, але ми намагаємося показувати менше цих кадрів і тих речей, які складно навіть самому усвідомити, – сказав шоумен.

Він додав, що головне оптимізм та подача – ми переможемо, війна скоро закінчиться. Потрібно надихати дітей.

– Війна нас застала в Києві і ми з дружиною просто заціпеніли… Потім зібралися, прийшли до тями і почали спілкуватися з дітьми. Говорили, що це гра і треба ховатися в бомбосховищі. Поступово пояснювали, – поділився Решетнік.


Раніше Григорій Решетнік розповів про хресну з РФ. Шоумен зазначив, що події 24 лютого внесли в їхнє спілкування корективи.

Він сказав, що з початку повномасштабної війни вона написала його мамі СМС: – Ну що, напросилися? Так вам і потрібно. Будемо вас виховувати.


Постійно питають, коли перемога: як Решетнік говорить із дітьми про війну
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-05 11:58:11

Магазин Автозапчастин м.Ніжин