Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Постанову про визнання ТОВ «НіжинТеплоМережі» банкрутом скасовано судом

Північний апеляційний суд міста Києва 4 листопада скасував Постанову Господарського суду Чернігівської області про визнання банкрутом ТОВ «НіжинТеплоМережі» — основного постачальника тепла у місті. Про це «Суспільному» повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола.

За його словами, це означає, що більш впевнено місто Ніжин і центральні тепломережі, всі ніжинці пройдуть цей опалювальний сезон.

«В статусі банкрута підприємство має багато недовіри від тих суб’єктів, з ким воно співпрацює. Ми це побачили на співпраці з «Чернігівгазом», коли той вимагав оплату тільки наперед».

Олександр Кодола також додав, що це рішення суду дозволить полегшити співпрацю «Ніжинтепломереж» з НАК «Нафтогаз» та «Чернігівгазом».

«Немає вже ризиків того, що ТОВ «НіжинТеплоМережі» не виконає своє зобов’язання, якби воно було банкрутом. Є домовленість про те, що можна якісь терміни виконувати більш в м’якому режимі», — зазначив мер Ніжина.

Нагадаємо, 12 липня цього року Господарський суд Чернігівської області визнав ТОВ «НіжинТеплоМережі» банкрутом. Підприємство опинилося в стадії ліквідації. На початку жовтня компанія розрахувалася з боргами за розподіл газу перед «Чернігівгазом», що складали 7,6 мільйона гривень. 18 жовтня планували розпочати опалювальний сезон.

Але «Чернігівгаз» запросив аванс за розподіл газу у розмірі 2 мільйонів гривень. На сесії Ніжинської міської ради депутати проголосували за виділення ТОВ «НіжинТеплоМережі» необхідної суми з резервного фонду.

Джерело: «Суспільне Новини»

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-05 12:28:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин