Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Постачання військових товарів з РФ: СБУ оприлюднила листування та розмови Семенченка

СБУ оприлюднила листування та телефонні розмови екс-нардепа Семена Семенченка в рамках справи про постачання військових товарів з РФ.

Семен Семенченко

Служба безпеки розслідує справу про протиправну схему із ввезення поза митним контролем військових запчастин і товарів подвійного призначення з Росії, які згодом продавали державним підприємствам оборонної сфери за зависокими цінами.

Слідство встановило, що організаторами та учасниками цієї схеми стали колишній народний депутат Семен Семенченко та Євген Шевченко, якого знають як позаштатного агента НАБУ.

Євгену Шевченку та Андрію Рогозі (фігуранту низки кримінальних проваджень і журналістських розслідувань щодо корупційних схем, пов‘язаних з ДК Укроборонпром) повідомлено про підозру за ч.2 ст. 333 КК України.

СБУ оприлюднила аудіозапис розмов одного з організаторів схеми незаконного постачання військових товарів з РФ. Також опубліковано листування фігурантів справи у Telegram.

– Вони закуповували групу товарів (клістрони, які використовуються для запуску ракет ЗРК С300) за ціною у 30 тис., а продавали оборонним підприємствам – за 200 тис. Тобто ми бачимо, що про допомогу та відстоювання державницьких інтересів тут не йдеться, – повідомив керівник управління СБУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Костянтин Невмержицький.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-03-25 19:39:42